Domov Organi občine Občinski svet Statutarno pravna komisija

Statutarno pravna komisija

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Vanessa Marcola
  • Vesna Štih
  • Zdenka Brešan
  • Stanka Kobal
  • Domen Rakušček

Mandatno obdobje 2014 do 2018

19.09.2018 ob 18.00
26.06.2018 ob 16.00
09.05.2018 ob 18.00
21.03.2018 ob 18.00
07.02.2018 ob 18.00
11.12.2017 ob 19.00
17.10.2017 ob 18.00
13.09.2017 ob 18.00
17.05.2017 ob 18.00
29.03.2017 ob 16.00
27.02.2017 ob 17.00
19.12.2016 ob 16.00
19.10.2016 ob 16.00
14.09.2016 ob 16.00
21.06.2016 ob 16.00
17.05.2016 ob 16.00
15.03.2016 ob 16.00
18.02.2016 ob 16.00
19.11.2015 ob 16.00
14.10.2015 ob 16.00
17.09.2015 ob 16.00
15.07.2015 ob 16.00
16.06.2015 ob 16.00
23.04.2015 ob 16.00
25.03.2015 ob 16.00
16.02.2015 ob 18.30