Odbor za negospodarstvo in javne službe družbenih dejavnosti

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Pavel Sivec
  • Darjo Volarič
  • Barbara Melinc
  • Srečko Gašperut
  • Vilma Svetičič
  • Rebeka Balažić Tonkli
  • Marijan Čebokli

Mandatno obdobje 2018 do 2022

27.01.2020 ob 16.00
12.11.2019 ob 16.00
16.09.2019 ob 16.00
03.07.2019 ob 16.00
22.05.2019 ob 17.00
16.04.2019 ob 18.00
20.03.2019 ob 17.00

Mandatno obdobje 2014 do 2018