Domov Organi občine Občinski svet Odbor za turizem in šport

Odbor za turizem in šport

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Davorin Koren
  • Olga Ručna
  • Vanessa Marcola
  • Andrej Školč
  • Karel Perinčič
  • Leon Četrtič
  • Dejan Luzar

Mandatno obdobje 2014 do 2018

14.06.2017 ob 16.00
28.03.2017 ob 15.30
16.02.2017 ob 16.00
13.12.2016 ob 16.00
18.10.2016 ob 16.00
20.06.2016 ob 16.00
12.05.2016 ob 18.00
17.03.2016 ob 17.00
17.02.2016 ob 17.00
14.10.2015 ob 16.00
21.07.2015 ob 17.30
21.04.2015 ob 16.30
23.03.2015 ob 16.00
18.02.2015 ob 17.00
11.12.2014 ob 18.00